Frezarki do paznokci – wejdź na wyższy poziom stylizacji!

Szukasz szybszej alternatywy dla tradycyjnego manicure’u? Frezarka do paznokci jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Zalety frezarki do paznokci

Korzystając z profesjonalnej frezarki do paznokci, możemy zrezygnować z używania cążek czy pilnika. Dzięki jej uniwersalności wszystko zrobimy za pomocą specjalnych frezów wykonanych z różnych materiałów i posiadających zróżnicowany stopień gradacji. I to co najważniejsze – frezarka sprawia, że stylizacja trwa znacznie krócej, a poprawnie wykonany manicure prezentuje się lepiej niż ten wykonany za pomocą tradycyjnych narzędzi.

Warto jednak wspomnieć, że decydując się na frezarkę do paznokci, należy przejść profesjonalne szkolenia. Kursy te są po prostu niezbędne, aby używać jej bezpiecznie.

Rodzaje frezarek do paznokci

Najczęściej używanym modelem przez profesjonalne stylistyki jest stacjonarna frezarka do paznokci. Jej głównym przeznaczeniem jest praca przy stole. Sprzęt tego typu można znaleźć w szerokiej ofercie wyposażenia salonu kosmetycznego Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/wyposazenie-salonu

Frezarka stacjonarna Marathon 3 Champion to ekskluzywne i profesjonalne urządzenie, dzięki któremu stylistka może skrócić znacznie swoją pracę oraz osiągnąć bardzo wysoki stopień precyzji, uzyskując tym samym niezwykle atrakcyjny efekt końcowy na paznokciach klientki. Czym charakteryzuje się stacjonarna frezarka Marathon 3 Champion? Jej główne zalety to m.in.: duża dokładność nawet przy maksymalnych obrotach (do 3 tyś/min.), dwa systemy sterowania (zarówno manualny, jak i działający przy pomocy nożnego pedału), płynna regulacja silnika i bardzo estetyczny, nowoczesny design.

Drugim modelem dostępnym w sklepie Indigo jest frezarka kieszonkowa Marathon K38, którą możemy zabrać ze sobą nawet w najdalszą podróż. Jej największymi plusami są: filigranowy rozmiar, niewielka waga, wysoka precyzja przy 30 000 obrotach na minutę oraz wydajny akumulator trzymający aż do 8 godzin.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x