Wielki Shoe – zabiegi dla Twoich butów. Wysokiej jakości naprawy szewskie

Nasze buty wymagają starannej pielęgnacji. Wszystko po to, aby móc je nosić na naszych stopach przez długie lata. Eleganckie obuwie poddawane zabiegom odświeżania lub regeneracji, odzyskają blask i powrócą do życia. Kompleksowe naprawy szewskie – od renowacji obuwia do wymiany podeszwy – wykonuje Wielki Shoe. Firma zrodziła się z pasji do butów. Stawia na jakość i perfekcyjne wykonanie z użyciem najlepszych kosmetyków. Poznaj bliżej firmę, która wie, czego potrzebuje Twoje obuwie.

Renowacja obuwia od A do Z

Wydłużenie żywotności Twoich butów to nie tylko oszczędność, ale również zadbanie o ekologię. Rynek obuwia na świecie stale rośnie. Kupujemy buty bez mierzenia, dając się pokusie posiadania kolejnej pary do kolekcji. Nie wiedząc przy tym, że nasze stare obuwie skórzane może odzyskać dawny blask. Wielki Shoe w każdej parze stara się znaleźć coś wyjątkowego i podejmuje się renowacji obuwia, którym nadaje drugie życie.

Jednym z podstawowym zabiegów pielęgnacyjnych jest odświeżenie obuwia. Polega on pastowaniu, woskowaniu i impregnacji buta. Usługa zawiera czyszczenie butów, które utraciły swój dawny blask i potrzebują zastosowania nowych past i wosków przed lub po sezonie.

Kolejnym, bardziej zaawansowanym zabiegiem, jest regeneracja Twoich butów. Dotyczy ona obuwia zaniedbanego, które wymaga dogłębnego czyszczenia skóry. Dzięki zastosowaniu zestawu kosmetyków do czyszczenia i regeneracji, skóra butów zostanie dogłębnie odżywiona i pozbawiona przetarć i przebarwień.

Z kolei, jeśli renowacja butów wymaga większego zaangażowania, w celu powrotu obuwia do życia, na WielkiShoe.com znajdziemy pakiet kompleksowej usługi. Buty, które są bardzo zaniedbane, mają uszkodzenia i zadrapania, a ich skóra jest wysuszona lub utraciła kolor, mogą wrócić do swojego dawnego blasku. Obuwie poddaje się wtedy nie tylko czyszczeniu i woskowaniu, ale również uzupełnianie są ubytki i pęknięcia, a także dogłębne odżywienie skóry.

Naprawy szewskie w jednym miejscu, aby rozwiązać Twoje problemy z butami

Wielki Shoe naprawia kompleksowo. Oprócz renowacji skórzanych cholewek, zakres wysokiej jakości napraw szewskich obejmuje, m.in. zelowanie, wymiana fleków, obciąganie obcasów oraz wymiana podeszwy. Wszystko po to, aby Twoje buty w warsztacie były dobrze obsłużone i powróciły do życia, a Ty nie będziesz musiał kupować kolejnej pary nowego obuwia.

Galanteria skórzana również należy do specjalności firmy. Pełna renowacja torebki, która polega na odświeżeniu zniszczonej lub poplamionej skóry, powycieranych rogów i zniszczonych gumowych rączek, nie jest dla Wielki Shoe problemem.

Jeśli jednak nie znalazłeś zabiegu dla swoich butów, wystarczy wysłać zdjęcie obuwia wraz z opisem Twoich oczekiwań. Doświadczona kadra pomoże Ci dobrać usługę, która sprawi, że obuwie zyska nowy blask, a Ty cieszyć się będziesz odnowionymi butami. Zaufaj specjalistom, którzy stosując najlepsze narzędzia i kosmetyki, nadadzą im zupełnie nowy wygląd.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x