Warszawski salon luksusowych łóżek i materacy – dla najbardziej wymagających klientów

Oferta najlepszych światowych producentów łóżek i materacy połączona z obsługą na najwyższym poziomie. W Warszawie, przy ulicy Puławskiej 108/112 znajduje się mekka poszukujących najbardziej luksusowych i komfortowych elementów wyposażenia sypialni – salon firmowy H&H Solutions.

Treca, Somnus, Mattsons – luksusowe marki w salonie w Warszawie

Projektując i wyposażając sypialnię w segmencie wnętrz premium, klienci naturalnie  zwracają uwagę na klasę wybieranych produktów. Rośnie też świadomość roli, jaką w wyborze wyposażenia sypialni spełnia jakość profesjonalnie zaprojektowanego łóżka i luksusowego, wykonanego z naturalnych materiałów materaca. W salonie H&H Solutions w Warszawie oferujemy łóżka francuskiej marki Treca, angielskiej Somnus i kultowej szwedzkiej firmy Mattsons. Każde z nich może być profesjonalnie dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

Treca – luksusowe łóżka dla ceniących wygodę i design

Założona w 1935 roku francuska marka Treca jest producentem najbardziej ekskluzywnych, najdroższych łóżek i materacy na świecie. Wyjątkowy komfort, jaki oferują jej produkty jest efektem wieloletniej tradycji rzemieślniczej, przekazywanej kolejnym pokoleniom twórców. Pierwsza fabryka produkująca materace sprężynowe powstała w 1935 roku w Reichshoffen. Dziś, mimo że produkty Treca znane są na całym świecie, produkcja wciąż odbywa się w tym francuskim mieście. Firma oferuje luksusowo wygodne materace z zawieszeniem ze sprężynami kieszeniowymi, wypełnione jedwabiem naturalnym, wełną wielbłądzią lub moherową i końskim włosiem, dwustronnie łączone ręcznymi przeszyciami,  zapewniające idealne podparcie dla kręgosłupa. Łóżka marki Treca, tapicerowane ręcznie, z wykorzystaniem najwyższej jakości tkanin, projektowane są przez najznamienitsze nazwiska świata architektury i designu. Warto wymienić chociażby Sarah Lavoine, córkę redaktora naczelnego francuskiego wydania „Vogue”, właścicielkę studia projektowego Maison Sarah Lavoine.

Somnus, czyli brytyjska siła tradycji i rzemiosła

Produkcja ręcznie wykonywanych materacy marki Somnus zaczyna się na farmie w North Yorkshire w Wielkiej Brytanii, w 1840 roku. Wełna z hodowanych tam owiec stanowi do dziś naturalne, miękkie i niezwykle komfortowe wypełnienie materacy. Ręcznie tkane i zszywane, materace Somnus są wyposażone w innowacyjny, dwuwarstwowy system sprężyn kieszeniowych,  pozwalających jeszcze lepiej rozłożyć ciężar ciała i uzyskać większy komfort snu. Łóżka brytyjskiej marki oferują szeroki wachlarz podstaw i zagłówków zaprojektowanych według najnowszych trendów designu, z zachowaniem tradycyjnych sztuk rzemieślniczych. Luksusowe tkaniny wykorzystywane do tapicerowania dostępne są w szerokim wyborze wykończeń i kolorów, w kolekcjach zmienianych sezonowo.

Victor, Magnus, Virtus – to tylko niektóre z luksusowych, fenomenalnie wygodnych i prezentujących najwyższej klasy design łóżek marki Somnus dostępnych w warszawskim salonie H&H Solutions.

Mattsons – wielopokoleniowa tradycja produkcji najwygodniejszych łóżek na świecie

Materac wierzchni, materac właściwy, dno, zagłówek, tapicerka – w salonie H&H Solutions w Warszawie klienci mogą wybierać spośród łącznie ośmiu kombinacji proponowanych przez szwedzką markę Mattsons. Szerokie możliwości personalizacji daje pokaźna kolekcja tkanin obiciowych wraz z detalami wykończeniowymi, takimi jak guziki, ćwieki i lamówki, a także bogaty wybór nóg łóżka, dostępnych w zróżnicowanych kształtach i wysokości. Mimo możliwości wręcz dowolnego zaprojektowania elementów łóżka pod indywidualne potrzeby klienta, produkty Mattsons wyróżniają się charakterystycznym, klasycznym designem.

Założona w 1851 r. rodzinna firma, początkowo zajmowała się sprzedażą wysokogatunkowego drewna. Po latach przekształcona w markę produkująca luksusowe meble, zyskała prestiż w rodzimej Szwecji i na całym świecie. Renoma produktów Mattsons ma swoje źródło w wartościach, jakimi właściciele firmy kierowali się i kierują od czasu jej powstania do dziś: tradycja, rękodzieło, elegancja i komfort.

Nie od dziś wiadomo, że na miano produktu luksusowego składa się kilka czynników: najlepszej jakości materiały, funkcjonalny projekt, nietuzinkowy design. W przypadku łóżek i materacy, do tych cech należy z pewnością dodać kolejne: wygodę i komfort. Tak właśnie powstają produkty, które pomagają osiągnąć najlepszą jakość snu. I wyłącznie takie są oferowane w ekskluzywnym salonie marki H&H Solutions w Warszawie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x