Piękny blond bez konieczności częstego farbowania włosów? Poznaj koloryzację air touch!

Każda blondynka wie, jak trudno uzyskać piękny odcień blondu i utrzymać go przez dłuższy czas. Niestety częste rozjaśnianie włosów bardzo je niszczy, szczególnie jeśli samodzielnie próbujemy osiągnąć wymarzony efekt. Jeśli więc zależy Ci na pięknym kolorze, ale też na dobrej kondycji włosów, to koniecznie udaj się do profesjonalisty. Uzyskasz doskonały efekt i nie zniszczysz włosów.

Dlaczego warto zaufać specjaliście?

Wiele osób decyduje się na domową koloryzację włosów. Nie zawsze jednak jest to dobra droga. O ile ciemne odcienie są dość bezpieczne, to blondy mogą jednak przysparzać nieco więcej trudności. Przede wszystkim sprawa jest o tyle trudna, że drogeryjne farby nie wychodzą na włosach tak, ja byśmy tego oczekiwali i jak efekt przedstawiony jest na opakowaniu. Wiele zależy od naszego wyjściowego koloru. Większość włosów wymaga wcześniejszego rozjaśnienia, które wykonywane przez amatora może skończyć się spalonymi, zniszczonymi włosami, których niestety nie da się już uratować. Doświadczony fryzjer dobierze odpowiednie produkty do rodzaju oraz wyjściowego koloru włosów. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych zniszczeń i rozczarowań.

Naturalnie wyglądający, świetlisty blond – koloryzacja air touch

Naturalny, jasny blond, który rozświetla twarz to marzenie wielu kobiet. Na szczęście w fryzjerstwie jest coraz więcej metod, dzięki którym możemy cieszyć się idealnym odcieniem. Jedną z nich jest air touch. To innowacyjna koloryzacja dająca efekt naturalnie rozjaśnionych pasm. Dzięki zastosowanej technice uzyskuje się delikatne przejście między rozjaśnionymi włosami a naturalnym odrostem. W ten sposób niwelujemy efekt wyraźnego odcięcia, które sprawia, że już po miesiącu od farbowania odrost wygląda nieestetycznie.

Na czym polega koloryzacja air touch?

W koloryzacji air touch rozjaśniana jest mniej więcej połowa całej objętości włosów. Pasma, które są poddawane koloryzacji wybierane są w sposób nieregularny, przez co efekt jest delikatny i naturalny bardziej niż w przypadku klasycznych metod, na przykład baleyage. Jest to metoda idealna dla każdego koloru włosów również tych ciemnych. W koloryzacji wykorzystuje się strumień ciepłego powietrza suszarki dzięki któremu uzyskujemy efekt kojarzący się z włosami muśniętymi słońcem.

Zalety metody air touch

Koloryzacja air touch ma wiele zalet, dlatego też jest jedną z najczęściej wybieranych sposobów koloryzacji gwiazd. Przede wszystkim daje naturalny efekt bez wyraźnego odcięcia odrostu. Jest mniej inwazyjna od innych metod farbowania, przez co włosy pozostają w dobrej kondycji mimo rozjaśniania. Delikatne przejście koloru z zachowaniem naturalnego odrostu sprawia, że nie musimy poddawać się zabiegowi koloryzacji co miesiąc, ale w zależności od naszych potrzeb nawet co pół roku.

Jeśli jesteś z okolic Warszawy, to koniecznie sprawdź ofertę Fifty Fifty koncept fryzjer Warszawa. Tam możesz oddać swoje włosy w ręce profesjonalistów, którzy dobiorą idealny odcień oraz produkty dla Ciebie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x