Buty Akardo już niebawem w sklepach Quiosque

QUIOSQUE X AKARDO to nowa modowa kolaboracja. Buty rzemieślnicze polskiej marki Akardo już niebawem pojawią się w wybranych sklepach stacjonarnych Quiosque oraz w sklepie internetowym Quiosque.pl.

Obecna na polskim rynku marka odzieżowa Quiosque postanowiła rozszerzyć asortyment oferowany w swoich sklepach. Do szerokiej oferty odzieży damskiej dołączy obuwie. Kierując się jakością i poszukując producenta butów o 100% polskim kapitale, Quiosque postawił na kolaborację z Akardo.

Współpraca Quiosque z Akardo pozwoli nam uzupełnić kobiece stylizacje wysokiej jakości butami. Będziemy mogli zaoferować naszym klientkom kompletne stylizacje na wszystkie okazje i pory roku. Ujęły nas wartości w jakie wierzy Akardo jako marka rzemieślnicza, a przede wszystkim wyjątkowa jakość produktów tej marki – mówi Agnieszka Krzywańska, dyrektor zarządu PBH S.A., spółki do której należy sieć sklepów Quiosque.

Akardo to marka obuwnicza obecna na rynku od 10 lat. Łączy pasję do butów z profesjonalizmem, a także poszanowaniem dla usług rzemieślniczych, oferując ręcznie wykonywane, skórzane obuwie wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Do produkcji butów Akardo używana jest wysokogatunkowa, garbowana w Polsce skóra, a asortyment wykonują doświadczeni szewcy.

Quiosque to polska marka odzieżowa z długą tradycją. Pierwszy sklep otworzyła ponad 30 lat temu, obecnie dysponując największą siecią sprzedażową w kraju skierowaną do kobiet, pod względem liczby sklepów. Oprócz tradycyjnego kanału sprzedaży, spółka rozwija również sklep internetowy. W 2021 roku Quiosque znalazł się w strukturach giełdowego konglomeratu – Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., co pozwala marce na dynamiczny rozwój.

Produkty Akardo już niebawem trafią do sprzedaży w wybranych sklepach stacjonarnych sieci Quiosque. Dostępne będą także w sklepie internetowym Quiosque.pl.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x