Bransoletka EMBRACE+ Wystarczy, że na nią spojrzysz!

embrace-bizuteria-smartJest dokładnie tak, jak w tytule niniejszego artykułu – wystarczy jeden rzut oka na noszoną na nadgarstku bransoletkę i wszystko staje się jasne! Już wiesz czy przyszedł sms, czy ktoś dzwoni, czy bateria Twojego smartfona wymaga naładowania. Te oraz wiele innych informacji odczytasz nie wyjmując go z kieszeni, nie zerkając co chwilę na jego ekran w obawie, że coś Cię ominie. Elektroniczna bransoletka EMBRACE+ sprawi, że już zawsze będziesz na bieżąco.

Żyjemy w czasach, w których online jesteśmy niemal bezustannie – nasze smartfony (koniecznie z szybkim Internetem!) towarzyszą nam zarówno w dzień, jak i w nocy, w pracy i w czasie wolnym. Już dawno przestały służyć nam tylko i wyłącznie jako narzędzie do wykonywania połączeń i odbierania wiadomości sms. Dziś, zakres pełnionych przez nie funkcji jest znacznie szerszy: pozwalają nam odbierać i odczytywać maile, umawiać się na randki, komunikować się ze znajomymi przez aplikacje takie jak Skype czy Massenger. To telefon przypomina nam u urodzinach naszych bliskich, ważnym spotkaniu i zadaniach do wykonania. Jest naszym notesem, budzikiem i kalendarzem, bez którego trudno byłoby nam się obejść. Efekt? Trzymamy smartfon w dłoniach niemal bez przerwy, a odłożenie go choćby na chwilę oznacza ryzyko przeoczenia ważnych informacji. Trudno jest na nam skupić się na czymkolwiek, a każdą czynność przerywamy tylko po to, by zerknąć na telefon.

embrace-2Wybawieniem może okazać się bransoletka EMBRACE+, która pozwala uwolnić się od uporczywego nawyku ciągłego sprawdzania swojego smartfona. Czym jest i jak działa? EMBRACE+ to urządzenie wykonane z wysokiej jakości przezroczystego silikonu. Jego noszenie jest całkowicie bezpieczne, gdyż nie zawiera żadnych dodatkowych tworzyw sztucznych, które mogłyby wywoływać u użytkowników reakcje alergiczne. Jest wodoodporne, więc można mieć je na sobie cały czas, nawet pod prysznicem.

Bransoletka EMBRACE+ jest kompatybilna z systemem IOS i Android. Łączy się z telefonem bezprzewodowo i za pomocą powiadomień świetlnych LED informuje użytkownika o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, powiadomieniach z portali społecznościowych czy ustawionych przypomnieniach. Dzięki możliwości przyporządkowania odpowiedniego koloru do rodzaju zdarzenia, wystarczy na nią spojrzeć, by wiedzieć, że np. rozładowuje nam się bateria (którą sygnalizuje kolor czerwony), lub że ktoś z naszych znajomych wysłał nam wiadomość (sygnalizowaną przez kolor niebieski). Do każdego ze zdarzeń możemy przypisać wibracje i odpowiednią liczbę „mrygnięć”, a także ustalić czas ich trwania.

embrace_plEMBRACE+, choć nie jest urządzeniem przełomowym, z całą pewnością dla wielu osób okaże się niezwykle przydatnym gadżetem. Nie tylko pozwoli im wyróżnić się z tłumu na imprezie, ale też ograniczy czas spędzany z telefonem w dłoni. Na korzyść tej bransoletki przemawia także jej cena – EMBRACE+ kosztuje znacznie mniej niż urządzenia topowych marek (np. Sony) o podobnych funkcjach!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x