Fryzury studniówkowe z doczepianymi włosami

Trwa sezon studniówkowy. Bal maturalny jest ostatnią okazją na wyszalenie się przed maturą. We wszystkich szkołach odbywają się już próby poloneza, co oznacza, że do największej imprezy szkolnej zostało niewiele czasu. Sukienkę i buty można kupić na ostatnią chwilę, ale fryzurę trzeba wcześniej zaplanować. Zrób to teraz, korzystając z naszego poradnika. Prezentujemy upięcia w dwóch, zupełnie innych stylach. Wybierz ten, który lepiej oddaje Twój charakter.

Bezpretensjonalne fale dzięki metodzie Flipp-in

Obecnie dziewczyny namiętnie prostują włosy, bo wiedzą, że w ten sposób zapewniają twarzy smukłość. Proste pasma mają swój urok, ale w tym roku na studniówkach będą dominować fale i loki podpięte do góry lub skierowane na bok. O podkręcenie włosów nie trudno. Można użyć lokówki, prostownicy, a nawet zapleść na noc warkoczyki. Problem stanowi długość, która w wielu przypadkach ogranicza zakres fryzur do minimum. Studniówka jest raz w życiu, więc warto dać się ponieść fantazji i skorzystać z włosów doczepianych. Najszybszą drogą do osiągnięcia przepięknych fal, jest założenie wielowarstwowego pasma na żyłce.

Włosy doczepiane metodą Flipp-in są naturalne, miękkie i tak długie, jak sobie zamarzymy. Zakłada się je błyskawicznie, wykorzystując do tego bezbarwną żyłkę. Pasmo przykrywa nasze włosy, dopasowując się do kształtu głowy. Efekt otrzymujemy natychmiast: gęste fale otulają twarz i pozwalają nam poczuć się wyjątkowo. Taka fryzura będzie niespodzianką dla znajomych z klasy, którzy przywykli do Twoich prostych, niezbyt długich włosów. W tym wszystkim najlepsze jest to, że pasmo Flipp-in nadaje się do ponownego użytku. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta, może być noszone nawet przez parę miesięcy. W sklepie Europe-Hair zamówisz włosy na żyłce w wybranych kolorach. Lśniące pasemka wolno farbować i dowolnie stylizować.

Romantyczna różyczka z włosów i lekki tapir

Nie każdy czuje się swobodnie, grając pierwsze skrzypce. Niektórzy lepiej się odnajdują w stonowanych kreacjach i fryzurach pozbawionych szalonych dodatków. Takim osobom proponujemy dziewczęce upięcie, oparte na splocie ułożonym w piękny kwiat. Jeśli uważasz, że Twoje włosy nie mają wystarczającej długości, żeby je ładnie zapleść, użyj dopinek clip-in ze sklepu Europe Hair. Są to pasemka do zakładania bezinwazyjną metodą, która nie niszczy struktury włosów. Ich przypięcie nie jest skomplikowane i na pewno dasz radę sama to zrobić. Jeden zestaw pozwoli delikatnie wydłużyć włosy, a dwa zmienią Twoją fryzurę nie do poznania: będzie gęstsza, zyska nową długość i zdrowy blask.

Na przedłużonych pasmach o wiele łatwiej wykonać różyczkę. W tym celu natapiruj włosy u nasady grzebieniem i podziel je w poprzek na dwie części. Z górnej zapleć klasyczny warkocz zaczynający się w połowie głowy. Splot nie powinien być zbyt ciasny. W razie potrzeby możesz powyciągać szpikulcem albo palcami wybrane pasemka, żeby fryzura wyglądała romantycznie. Następnie złap koniec warkocza i powoli go skręcaj, tworząc różę. Kwiatek podepnij spineczkami i utrwal nabłyszczającym sprayem. Drugą część włosów puść luźno. Możesz je podtapirować na całej długości, żeby sprawiały wrażenie artystycznego nieładu.

Włosy doczepiane do przedłużania i zagęszczania fryzur, zamówisz w sklepie internetowym Europe-Hair. Pasma na żyłce i dopinki clip-in znajdziesz w zakładce włosy naturalne. Udanej studniówki!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x