Nowoczesna kosmetologia na WSNoZ w Bydgoszczy? 7 razy na TAK!

Dostęp do najnowszych zabiegów, szeroka wiedza na temat pielęgnacji i perspektywy na ciekawą, rozwijającą, dobrze płatną pracę – to tylko niektóre powody, dla których świeżo upieczone maturzystki decydują się studiować nowoczesną kosmetologię. Co jeszcze je ku temu skłania? Sprawdziłam ofertę jednej z najbardziej popularnych uczelni w północnej Polsce – Wyższej Szkoły Nauk i Zdrowiu. Oto, do jakich doszłam wniosków:

1. Najnowocześniejsza pracownia kosmetologiczna w Polsce

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu szczyci się najnowocześniejszą pracownią kosmetologiczną w Polsce. Dzięki doskonałemu wyposażeniu studentki uczą się wykonywania najbardziej nowoczesnych i pożądanych zabiegów. Umiejętności te zwiększają ich konkurencyjność na rynku pracy, a co za tym idzie – podnoszą szanse na zatrudnienie po zakończeniu studiów.

2. Współpraca z markami kosmetycznymi z całego świata

Semilac, Makeup Revolution, Dermika, Clarena, Nantes, Ziaja i Macon – te marki zna każda z nas! W trakcie studiów, studentki Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, mają szansę osobiście przekonać się o jakości i skuteczności oferowanych przez nie produktów. To jednak nie koniec – lista znanych i cenionych marek, z którymi współpracuje uczelnia, jest znacznie dłuższa!

3. Zajęcia praktyczne

Za jedno z najważniejszych kryteriów wyboru uczelni przyjęłam ilość zajęć praktycznych. Pod tym względem WSNoZ wypada znakomicie! Władze uczelni zadbały o to, by oprócz solidnych podstaw teoretycznych, zapewnić studentkom sporą ilość zajęć w pracowni kosmetologicznej. By były jeszcze bardziej efektywne, odbywają się w małych grupach, pod okiem doświadczonych kosmetologów.

4. Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii

Akademickie Koło Naukowe Kosmetologii to jedyne takie koło w całej północnej Polsce! Przynależność do niego to jednak nie tylko prestiż, ale także możliwość samorozwoju, pogłębiania wiedzy oraz kształcenia się pod kątem pracy naukowej. Dla studentek marzących o karierze naukowej to doskonała okazja do integracji w środowisku akademickim i nawiązania wartościowych relacji.

5. Czesne na studencką kieszeń

Tym, na co szczególnie zwracamy uwagę wybierają studia, jest związany z nimi koszt – niestety, często bardzo wysoki. Ale nie tym razem – studentki kosmetologii WSNoZ mogą liczyć na najniższe czesne w całym regionie! Dzięki temu, nawet osoby pochodzące z niezamożnych rodzin, mogą spełnić marzenia o studiach w wymarzonej dziedzinie. Jednocześnie studentki mogą wnioskować o wsparcie w postaci stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych. Osoby, które uzyskują najlepsze wyniki w nauce, mogą otrzymać stypendium rektora.

Aby zapisać się na studia wystarczy wypełnić odpowiednie formularze zgłoszeniowe online, które znajdują się w wybranym kierunku. Uczelnia oferuje szereg możliwości finansowania studiów, w tym stypendia, oraz liczne promocje. Najniższe czesne w regionie to niezaprzeczalny plus dla przyszłych studentów!

6. Wydarzenia branżowe

Udział w Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetycznych LNE & SPA w Krakowie to gratka dla każdej studentki kosmetologii! Wydarzenia te należą do najważniejszych spotkań profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce i dają uczestniczkom możliwość poznania najnowszych trendów i kierunków rozwoju branży. W ramach współpracy z LNE, biorą w nich udział studentki Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu!

Kongres i Targi LNE – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów z branży beauty w którym czynny udział biorą studenci Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

7. Certyfikowane kursy w ramach studiów

Dyplom to nie wszystko, liczą się przede wszystkim umiejętności! Właśnie dlatego, oprócz dużej ilości zajęć praktycznych, do studiowania WSNoZ skłaniają mnie certyfkowane kursy w ramach studiów. Studentki mają okazję uczestniczyć w szkoleniach z przedłużania rzęs metodą 1:1, zdobienia i stylizacji paznokci, w kursie podologicznym. To nie wszystko – w swojej ofercie uczelnia ma również kursy specjalistyczne, z obszarów takich jak: makijaż permanentny, hiperpigmentacja, zabiegi aparaturowe na ciało i twarz. Jako studentki i absolwentki uczelni mamy prawo wziąć w nich udział za 80 procent ich ceny rynkowej!

Rynek towarów i usług kosmetycznych rozwija się dynamicznie, a wraz z jego rozwojem rośnie zapotrzebowanie na specjalistów – wykształconych kosmetologów z dyplomem ukończenia uczelni wyższej, praktyczną wiedzą i umiejętnościami. Czy nowoczesna kosmetologia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu pozwala stać się jednym z nich? Po przyjrzeniu się jej ofercie z bliska – nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości!

Sprawdź aktualną rekrutację w Bydgoszczy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
basia
4 lat temu

z pewnością warto rozważyć tę szkołę, moja siostra ją też kończyła i jest zadowolona, a ja się cieszę że mam zniżki na zabiegi 😉 sama jednak jestem technikiem, robię szkolenia bhp, więc ona ma ze mnie mniejszy pożytek 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x