Koszulki z własnym nadrukiem – dlaczego to najlepszy pomysł na prezent?

Poszukiwanie prezentu dla mamy, siostry lub szwagra, często kończy się fiaskiem, a nie rzadko zakupem drobiazgu, z którego obdarowywany nie do końca jest zadowolony. Tymczasem, inspiracji na idealny prezent, wcale nie trzeba szukać daleko, bo sprawdzić może się tu koszulka z własnym nadrukiem, którą można naprawdę dowolnie spersonalizować!

Czy koszulka na zamówienie to dobry pomysł na prezent?

Oczywiście, że tak. Przede wszystkim dlatego, że jest to prezent praktyczny, ale również bardzo mocno spersonalizowany i świadczący o dobrej znajomości konkretnej osoby. 

Komu można podarować koszulkę z własnym zdjęciem? To chyba najlepsza alternatywa na prezent dla męża. Jest mnóstwo śmiesznych napisów, które można na takiej koszulce umieścić, szczególnie jeśli okazją do obdarowania jest Dzień Mężczyzny, Dzień Taty, czy okrągła rocznica urodzin.

To działa w dwie strony. Z takiej koszulki ucieszy się także żona, ale także córka, syn, kuzyn, można by tak wymieniać w nieskończoność. Masz już pomysł na swoją, śmieszną koszulkę?

Koszulka z własnym zdjęciem – o czym pamiętać?

Przede wszystkim o intencji i okazji, którą chcemy uczcić. Pamiętajmy, o zainteresowaniach konkretnej osoby i jej poczuciu humoru. Nie każdego rozśmieszają te same żarty, zatem z niektórymi zdjęciami lub napisami na koszulce, trzeba po prostu uważać!

Pamiętajmy także, że koszulka z własnym nadrukiem ma mieć praktyczne wykorzystanie. Co oznacza mniej więcej tyle, że dobrze byłoby z niej móc korzystać na co dzień.

Niech zatem napis lub zdjęcie będzie na tyle śmieszne, ale jednocześnie uniwersalne, by obdarowany mógł w koszulkę stylizować na różne okazje.

Jakie koszulki z nadrukiem są zamawiane najczęściej?

Spośród wszystkich wzorów koszulek na zamówienie, bardzo dobrze sprawdzają się np. te związane z określonymi bohaterami filmowymi, bajkowymi lub telewizyjnymi. Ciekawe są również koszulki z własnym zdjęciem, które mogą przedstawiać poszczególnych członków rodziny w nietypowych sytuacjach. Taka koszulka jeszcze przez bardzo długi czas po hucznie obchodzonej imprezie, będzie miłym wspomnieniem dobrej zabawy.

Często koszulki z nadrukiem prezentują także miłosną lub wzruszającą sentencję. To dobra alternatywa na prezent dla Mamy, Babci lub Brata. Bo nic tak nie rozczula, jak miłe słowa kierowane od najbliższych osób.

Oczywiście nie zawsze musisz być skazany na samodzielny wybór idealnego hasła lub koszulki. Wystarczy poszukać inspiracji w internecie, by szybko wybrać naprawdę sporo pomysłów na ciekawą koszulkę! 

Jeśli chcesz zamówić taką koszulkę z nadrukiem, zajrzyj na: https://extra-koszulki.pl

Pamiętaj, że prezent, który wręczasz każdej osobie, nie ma znaczenia, czy jest ona z Tobą spokrewniona, czy jest z bliskiego otoczenia, czy z dalszego, powinien sprawiać jej przede wszystkim ogromna radość, a w dłuższej perspektywie, by mógł, być praktycznie wykorzystany. Postaraj się zatem kupić taki drobiazg, który nie znajdzie się na spodzie szuflady, ale który będzie cieszył jeszcze długie lata!

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x