Monety z okazji dnia ślubu – wyjątkowy prezent dla gości weselnych.

Ślub to wyjątkowa okazja, kiedy to możemy o jednym czasie zebrać osoby nam bliskie, takie, które dobrze nam życzą i chcą z nami świętować ten wyjątkowy dzień. Aby podziękować im za wsparcie i obecność, warto podarować im coś, co sprawi, że będą dobrze wspominać nasze przyjęcie. Takim podarunkiem niewątpliwie będzie personalizowana moneta, wybita na specjalne zamówienie, z okazji dnia Waszego ślubu. Dowiedz się, gdzie i jak je zamówić.

Monety z okazji dnia ślubu — dlaczego to dobry prezent dla gości wesela?

Prezent dla gości wesela powinien być elegancki, stonowany i uniwersalny. Z pewnością zaproszeni na przyjęcie goście będą znacznie się od siebie różnić: wiekiem, gustem, zamożnością, dlatego warto podarować im coś, co nie będzie tworzyć niepotrzebnych kontrowersji. Istotną zaletą personalizowanej monety ofiarowanej z okazji ślubu jest jej pamiątkowy charakter, a wybita data, wasze imiona, inicjały czy wspólne nazwisko będą przywoływały miłe wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Zapakowana w zgrabne etui lub inne opakowanie, moneta będzie łatwa do przetransportowania – będzie to szczególnie istotne, jeśli wasi goście przybędą na ślub z daleka.

Personalizowane monety na wasz ślub — jak je zamówić?

Przede wszystkim, zamówienie na personalizowane monety nie może być złożone na ostatnią chwilę. Zrobienie projektu, akceptacja, a także tzw. próba stempla trwa kilka dni, dlatego jeśli znacie już przybliżoną liczbę gości wesela, warto zgłosić się do specjalistów, którzy od lat zajmują się realizacją tego typu zleceń. Niepowtarzalne monety na różnego rodzaju okoliczności warto zamówić na https://www.producentmonet.pl/, gdzie możesz również skorzystać z prostego Kreatora Monet, a także wsparcia doświadczonych grafików, którzy pomogą w stworzeniu projektu. Przy składaniu zamówienia będziecie musieć również określić rozmiar monet, ich ostateczną ilość oraz to, z czego zostaną wykonane. Monety od Producenta Monet standardowo wykonywane są z mosiądzu, lecz istnieje możliwość wyboru dodatkowej powłoki galwanicznej (niklowej, posrebrzanej lub pozłacanej). Oczywiście dodatkowe warstwy zwiększą koszt związany z zamówieniem, więc jeśli zależy wam na oszczędnościach, istnieje możliwość wypolerowania monet i rezygnacji z powłok. Kolejną kwestią będzie opakowanie monet – to warto dopasować do klimatu przyjęcia i np. zamówić wersję boho z jutowymi woreczkami.

Jak widzicie, zamówienie personalizowanych monet nie jest trudne, a efekt zaskoczy was samych, nie wspominając już o emocjach, jakie wywołacie u osób, które nimi obdarujecie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x