Damskie zegarki Błonie w sklepach Quiosque!

zegarki blonie damskie quiosque premiera

Swej damskiej wersji doczekał się Zodiak – najbardziej charakterystyczny model marki Błonie. Zodiak Damski nawiązuje do swojego pierwowzoru, zachowując charakterystyczne linie przecinające tarczę. Szeroka gama wersji kolorystycznych obejmuje aż 11 możliwych kombinacji. Wśród nich 4 modele dostępne są na skórzanym pasku, a 7 na modnej, plecionej bransolecie mesh.

Znajdziemy tu klasyczne, srebrne, czarne i złote warianty, ale dostępne też są opcje nieco bardziej oryginalne, np. z kobaltową, czy też turkusową tarczą. – Nasza propozycja dla kobiet estetycznie bliska jest klasyce, co sprawia, że Zodiak Damski jest zegarkiem uniwersalnym. Zależało nam, by jego minimalistyczna tarcza, cienki profil koperty i podwójne, wypukłe szkło nawiązywały do klasycznych modeli Błonie. W taki sposób nadaliśmy mu retro charakteru. – mówi Maciej Morawski, Kierownik Produkcji zegarków Błonie.

Błonie Zodiak Damski – dane techniczne:

– Koperta 30 mm średnicy, wykonana ze stali szlachetnej 316L (w wersji czarnej i złotej
pokryta powłoką IP);
– Japooski mechanizm kwarcowy Miyota GL32;
– Podwójnie wypukłe szkło mineralne;
– Żywotnośd baterii 3 lata;
– Wodoszczelnośd do 3 atmosfer;
– 2 lata gwarancji;

Cena: 590 zł pasek skórzany, 690 zł bransoleta.

Zodiak Damski pojawi się w sprzedaży już 8 grudnia w sklepie on-line Błonie oraz w sklepach stacjonarnych i internetowym marki Quiosque.pl.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x