Wsparcie i elegancja – innowacyjne łóżka do zadań specjalnych

W świecie łóżek dla osób z ograniczeniami ruchowymi funkcjonalność zwykle idzie w parze z estetyką, która często przypomina środowisko szpitalne. Smutne, przygnębiające łóżka zdają się być złotym standardem, a korzystanie z nich często łączy się z utratą poczucia domowego ciepła i komfortu.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom showroom Powsińska 16 stworzył unikalną ofertę łóżek dla osób z ograniczeniami ruchowymi, łączącą funkcjonalność z elegancją. Te propozycje to nie tylko ergonomiczne rozwiązania dla osób z większymi potrzebami zdrowotnymi, ale również atrakcyjne wizualnie elementy wnętrza, których design daleki
jest od typowych łóżek szpitalnych.

Zaawansowane stelaże i regulacja w pionie: codzienne wsparcie, które zmienia wszystko

Dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom łóżka wyposażone są w elektrycznie regulowane stelaże, umożliwiające podniesienie wybranych elementów ciała (np. w celu poprawy krążenia kończyn dolnych) dla uzyskania optymalnej pozycji do snu czy odpoczynku. Stelaże umożliwiają także zmianę formy łóżka na przypominająca fotel, co ułatwia czytanie lub oglądanie telewizji bez obciążania kręgów szyjnych.

Co równie istotne, łóżka posiadają także regulację w pionie, co stanowi wsparcie przy wielu codziennych sytuacjach: np. przy schodzeniu z łóżka na wózek inwalidzki czy w drugą stronę.

Parametry łóżka można też dostosować do niestandardowych wymiarów wzrostu (ponad 200 cm) i wagi (ponad 240 kg), a system regulacji funkcjonuje pod obciążeniem przekraczającym 300 kg i posiada 10-15 lat gwarancji.

Inteligentne Wezgłowie: Steruj domem prosto z łóżka

Z kolei wezgłowie łóżka umożliwia zamontowanie systemu kompatybilnego ze Smart Home (automat komend typu Siri lub Alexa), dzięki czemu użytkownik może sterować oświetleniem, temperaturą lub sprzętem audio/video za pomocą komend głosowych.

Luksusowy Materac dla Twojego zdrowia

Dedykowany do łóżka materac wykonany jest z najwyższej jakości naturalnych materiałów zapewniających stały dopływ powietrza do skóry leżącego (wełna, alpaka). Oferuje trzy warianty twardości i możliwość personalizacji dostosowanej do wzrostu, wagi ciała i preferowanej pozycji snu. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania materaca nawierzchniowego (toppera), który został wyposażony w funkcję ogrzewania wybranego odcinka ciała bez zwiększania temperatury w pozostałych. A włókno konopne w materacu i topperze, znane ze swoich właściwości higroskopijnych w naturalny sposób odciąga wilgoć od ciała osoby leżącej.

Spersonalizowana Estetyka

Oferta showroomu Powsińska 16 kładzie również duży nacisk na możliwość konfiguracji łóżek zgodnie z indywidualnymi potrzebami estetycznymi. Klienci mogą wybrać kształt i wysokość wezgłowia, skorzystać z palety różnorodnych tkanin, a także dopasować elementy wykończeniowe, tworząc w ten sposób niepowtarzalny i szyty na miarę mebel dostosowujący się do charakteru każdego wnętrza.

Dostępny jest take konfigurator, który pomaga stworzyć łóżko “uszyte na miarę”: https://hhsolutions.pl/konfigurator/

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x