Łóżko na miarę naszych potrzeb

Sypialnia to nie tylko oddzielny pokój do spania, to także nasza oaza, miejsce odpoczynku i relaksu. W dobie pandemii, szkoły online, jak i pracy zdalnej, to także dla wielu osób biuro, domowa siłownia albo też miejsce ucieczki przed codziennością, by choć na chwile pobyć samemu. Bez względu na to jakie dodatkowe funkcje przejęła sypialnia najważniejsze jest w niej łóżko. To w nim spędzamy najwięcej czasu, bo aż 1/3 naszego życia. Czy zatem nie powinno być do nas dopasowane? Skrojone na miarę niczym garnitur u najlepszego krawca, czy też suknia dopasowana do naszej figury? Warto się nad tym zastanowić.

Nocni goście

Pobudka w środku nocy, tupot małych stóp i już niewielki człowieczek ląduje pośrodku małżeńskiego łoża, najczęściej zostając tam do świtu. To temat zapewne znany wszystkim rodzicom. Czasami dołącza jeszcze czteronożny członek rodziny i mamy komplet. Jeżeli nie było nocnych wędrówek, zapewne są poranne, szczególnie w weekend. Najprzyjemniejsze są te niedzielne poranki z całą ferajną w łóżku, gdy można się przytulać i powygłupiać do woli. Do takich rodzinnych zjazdów potrzebne jest miejsce, by wszystkim było wygodnie i nie trzeba było się gnieść na jednym boku, nawet gdy mamy nocnych pasażerów na gapę. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się łóżko zrobione na wymiar. Zaprojektowane tak, by niezależnie od osobowej konfiguracji było nam w nim komfortowo, wszak dobry sen wpływa na naszą efektywność w ciągu dnia.

Co do centymetra

Wszyscy marzymy o dużej przestronnej sypialni, jednak marzenia często rozmijają się z rzeczywistością. Tak duży pokój możemy mieć w domu pod miastem, niestety w centrum w bloku czy apartamentowcu zdani jesteśmy na projekt dewelopera. Czasami też osobne miejsce do spania wydzielamy z innej przestrzeni np. z salonu. Naszym ograniczeniem są zatem centymetry, a dostępne standardowe rozmiary łóżek nie spełniają naszych oczekiwań. Jesteśmy zdani na wybór między 140x200cm, 160×200 cm i 180×200 cm, a co jeśli miejsca mamy na ramę łóżka 140, ale materac musi być węższy? Albo chcielibyśmy mieć więcej przestrzeni niż 160 cm, lecz niestety na 180 cm już nie mamy miejsca? Tu idealnym rozwiązaniem będzie łóżko wykonane na wymiar, biorąc pod uwagę zarówno szerokość jak i długość. Tak dopasowane wykorzysta maksymalnie przestrzeń w sypialni, a także dostosowane będzie do rozmiarów naszego ciała.

Nietypowy znaczy ciekawy

Poszukując swojego indywidualnego stylu i pomysłu na sypialnię nie musimy się ograniczać do tradycyjnego kształtu łóżka jakim jest prostokąt czy kwadrat. Możemy puścić wodze fantazji i wymyślić sobie łóżko w kształcie koła czy półkola. Będzie to dla tych podążających za zasadami feng shui idealne rozwiązanie. Według tej filozofii energia bez problemu przepływa wokół kolistego miejsca snu, co przekłada się na wzrost jego jakości. Wykonane na zamówienie łóżko dostosowane pod względem wymiarów do naszej sypialni pozwoli wykorzystać w pełni jej potencjał.

W salonach H&H Solutions możecie Państwo zamówić łóżko na dowolny wymiar. Nasi eksperci doradzą jak wykonać pomiar, a także zaproponują najlepsze materiały, tak by spełnić Państwa oczekiwania na lata.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x