Listopad i grudzień w Elblągu z hotelem Focus Premium

Elbląg poza sezonem może zaskoczyć każdego turystę. Nie brakuje tu atrakcji, dzięki którym pobyt w tym mieście dla nikogo nie będzie nudny. Wybieracie się w najbliższym czasie do Elbląga? Sprawdźcie z jakich atrakcji możecie skorzystać.

Prezentujemy najważniejsze z najbliższych atrakcji, które razem z atrakcyjnym pobytem w najlepszym czterogwiazdkowym hotelu w Elblągu sprawią, że nawet weekendowy ,,wypad’’ do tego miasta z niezwykle urokliwą Starówką, pozostawi za sobą niezapomniane wrażenia.

Warsztaty batiku sekcja tkactwa i rękodzieła artystycznego

W czwartek (18 listopada), o godzinie 17:00, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędą się warsztaty batiku. Warsztaty skierowane są do osób dorosłych. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Warsztaty decoupage w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na warsztaty z decoupage dla dorosłych. Warsztaty odbędą się 26 listopada (piątek) o godzinie 17. Na zajęciach uczestnicy wykonają takie drewniane dekoracje jak skrzynki, pudełka na biżuterię czy koszyki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło i twórczo spędzić wieczór.

Viva el tango, viva Piazzolla!

Astor Piazzolla – to nazwisko zna każdy miłośnik tanga. Zwłaszcza w 2021 roku, gdy przypada setna rocznica urodzin kompozytora „Libertango”. A że w Elblągu nie brakuje wielbicieli jego twórczości, Elbląska Orkiestra Kameralna zaprasza na specjalny „piazzolowski” koncert, który odbędzie się 28 listopada o godzinie 18 w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Wraz z EOK wystąpi Juan Jose Navarro (dyrygent) i Jan Harasimowicz (trąbka). Taki wieczór zdarza się tylko raz!

SztukaTERRiA – Warmińsko-Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza osoby indywidualne, grupy twórców, galerie lub instytucje zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej i prowadzące swoją twórczość na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, do zaprezentowania się na Warmińsko-Mazurskim Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRIA. Jarmark odbędzie się 4 grudnia w CSE „Światowid” w Elblągu.

Christmas Joy

Jak grudzień to kolędy, a jak kolędy to koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej! Już 11 grudnia EOK zaprosi melomanów z Elbląga i spoza Elbląga na spotkanie z najpiękniejszymi piosenkami świątecznymi. Zarówno tymi, które co roku brzmią w radiu i telewizji, jak i tymi, które pozostają nieco w cieniu. EOK wydobędzie je wraz z Karoliną Leszko (wokalistka) i zespołem Ariela Ludwiczaka (dyrygent) na scenę i to nawet dwukrotnie – o godzinie 16. i 19.

Jeśli natomiast oprócz duchowych przeżyć artystycznych macie ochotę na szaloną zabawę połączoną z pobytem w dobrym hotelu, to koniecznie musicie zatrzymać się w Focus Hotel Elbląg Premium, który zaprasza do skorzystania z oferty andrzejkowej. Podczas balu na Gości czeka moc atrakcji, w tym tradycyjne wróżby andrzejkowe. Hotel dysponuje również strefą wellness, z której goście mogą bezpłatnie korzystać. Wszyscy, którzy chcą się naprawdę zrelaksować, mogą to zrobić podczas zabiegów w hotelowym SPA.

Serdecznie zapraszamy do Elbląga!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x